bg_pravda-o-cokolade_01.jpg, 544kB

Český „čokoládový“ šperk

cesky-cokoladovy-sperk_02.jpg, 47kB
cesky-cokoladovy-sperk_01.jpg, 37kB
cesky-cokoladovy-sperk_03.jpg, 43kB

Moji „čokoládu“ můžete i nosit.

  Tvořím:

 • Přívěsky na dekolt a náhrdelníky
 • Náušnice
 • Náramky
 • Brože a spony
 • Špendlíky

Pod značkou HAGIA, český „čokoládový“ šperk již několik let vymýšlím, navrhuji, vytvářím a uvádím na trh své šperky, inspirované čokoládou a sladkými pamlsky, pro dívky i ženy, a v měnší míře i pro pány všeho věku.

Český „čokoládový“ šperk

Nečekané ukončení spolupráce s majitelkou táborského muzea čokolády, mne vedlo k rozhodnutí otevřít si vlastní obchod s výtvory, které by teď jinak končily v šuplíku – nechtěla jsem se omezit jen na internetový prodej: umělecké předměty si přece jen nekupujeme na dálku podle obrázku…

Protože jsem se již v té době ale o čokoládu zajímala naplno, chtěla jsem nějakým způsobem podpořit osvětu fairtrade a ideálním řešením by bylo otevření Galerie čokolády: tam bych mohla vystavit své šperky a obrazy inspirované čokoládou a také pořádat výstavy, jež by se více či méně ‚čokoládové‘ problematiky týkaly. V Táboře nic takového dosud nebylo.

A tak jsem s krátkou přestávkou v Dílničce pod věží, došla až ke stálé výstavě Český „čokoládový“ šperk ve vlastní Galerii čokolády…


 
Originální táborský suvenýr V Galerii čokolády je místo pro jeden kočárek V Táboře jsme výhradním prodejcem čokolády AJALA V Galerii čokolády zakoupíte čokoládové nugety pro přípravu lahodného nápoje Výklad o historii čokolády, pěstování kakaa a výrobě čokolády Promiňte, pejsci do Galerie čokolády ‚po vlastních‘ nesmějí… Poslední sousto svačinky dojezte, než vstoupíte :) Pro značku fértrejdové kávy PURO jsme v Táboře výhradním partnerem. Chcete-li si u nás fotit, můžete, bez stativu a jen pro soukromou potřebu. Objekt Galerie čokolády je monitorován kamerami.
 

 

KONTAKTY

  Dotazy: 737 366 725

  Zakázky a kurzy (včetně Čokohrátek):
  601 157 671

  Než zavoláte:

 • Otevřeno je 10—18 hod. každý den.
 • Na Čokohrátky se nemusíte objednávat,
  rovnou přijďte :). (Neplatí pro větší skupiny.)
 • Vstupné je dobrovolné
 

Naši partneři:

 
Sochy kakaových plodů v expozici Český „čokoládový“ šperk ve společnosti imitací roksů Pokušení ovocných chutí.
Šperky, Renata Batrůňková—Mojžíšová
Sochy, Sebastian Baldrian—Lomenski
 

Nahoru