Táborská setkání 2016
 

Elektronická evidence tržeb
Symbolická dominanta Galerie čokolády luneta s vyobrazením centrální pyramidy v Teotihuacan

Elektronická evidence tržeb je formou kontroly výběru daní, což je povinnost státu, dnes protiústavně přenesená na bedra živnostníka. Jde o dvojí zdanění.

Autorem kresby majitele firmy ANO z holdingu Agrofert, je Sebastian Baldrian—Lomenski. Reprodukce a jiné formy užití jsou povoleny jen s výslovným souhlasem.

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

Podstatné sdělení je však toto:

Náklady na výběr daní – povinnost státu přenesená na živnostníky – nepředstavuje 5000 Kč, jak o tom lže Andrej Babiš. Po roční praxi se naše náklady na EET vyšplhaly na 185 080 Kč. Každý další měsíc náklady na EET představují 1200—2300 Kč. Zavedení EET „ve vlnách“ zavedlo nerovnou praxi, kdy většina naší konkurence není povinností EET vázána a tedy zvýhodněna. Zásah Ústavního soudu tuto praxi zabetonoval a podle toho, co připravuje ministerstvo financí, tedy výjimky velké části naší hlavní konkurence, je zřejmé, že tvůrci projektu EET zamýšleli a také zavedli všechno, jen ne vyrovnání trhu.

Babišné – poplatek na částečnou náhradu nákladů, který jsme v r. 2017 účtovali samostatně jako 10% navýšení platby, umořil pouze zlomek nákladů a od r. 2018 po přechodu na jediný funkční systém Dotykačka, jsme jej z praktických důvodů a abychom předešli útokům voličů ANO, vtělili do cen zboží a služeb.

 
Originální táborský suvenýr V Galerii čokolády je místo pro jeden kočárek V Táboře jsme výhradním prodejcem čokolády AJALA V Galerii čokolády zakoupíte čokoládové nugety pro přípravu lahodného nápoje Výklad o historii čokolády, pěstování kakaa a výrobě čokolády Promiňte, pejsci do Galerie čokolády ‚po vlastních‘ nesmějí… Poslední sousto svačinky dojezte, než vstoupíte :) Pro značku fértrejdové kávy PURO jsme v Táboře výhradním partnerem. Chcete-li si u nás fotit, můžete, bez stativu a jen pro soukromou potřebu. Objekt Galerie čokolády je monitorován kamerami.
 

 

KONTAKTY

  Dotazy: 737 366 725

  Zakázky a kurzy (včetně Čokohrátek):
  601 157 671

  Než zavoláte:

 • Otevřeno je 10—18 hod. každý den.
 • Na Čokohrátky se nemusíte objednávat,
  rovnou přijďte :). (Neplatí pro větší skupiny.)
 • Vstupné je dobrovolné
 

Naši partneři:

 
Sochy kakaových plodů v expozici Český „čokoládový“ šperk ve společnosti imitací roksů Pokušení ovocných chutí.
Šperky, Renata Batrůňková—Mojžíšová
Sochy, Sebastian Baldrian—Lomenski
 

Nahoru